Letnie imprezy plenerowe i festiwale muzyczne to doskonała okazja na promocję firmy. Doskonale sprawdzają się też akcje promocyjne na największych deptakach w kurortach, na największych miejskich ulicach, a także na plażach. Do realizacji akcji promocyjnych niezbędne będą hostessy, które musimy odpowiednio ubrać, aby wyglądały atrakcyjnie i ich wygląd budował pozytywny wizerunek firmy.

Na upalne dni

Gdy żar leje się z nieba najlepiej sprawdzą się koszulki z nadrukiem w połączeniu z wygodnymi szortami lub spódniczkami. Dla wygody hostess najlepiej będzie jeśli będą one wykonane z przewiewnych materiałów, najlepiej w jasnych kolorach. Dobrze wyglądają również zwiewne krótkie sukienki. Przydadzą się też fajne nakrycia głowy. Organizując akcję w trakcie upalnych dni należy zapewnić hostessom możliwość odpoczynku od upału i stały dostęp do wody. Dobrym pomysłem jest zorganizowanie namiotu lub chociażby parasola.

Na chłodne dni

Niestety pogoda w naszym kraju jest nieprzewidywalna i nawet latem może nas spotkać chłód, wiatr i deszcz. Dlatego trzeba odpowiednio wcześniej przygotować się na taki wariant, aby z powodu gorszej pogody nie rezygnować z udziału w różnych eventach. Warto więc przygotować kompletny outfit składający się z długich spodni, bluzki z długim rękawem, a także z lekkiej letniej kurteczki. Bardzo fajnie sprawdzi się też przygotowanie parasoli z logo naszej firmy. Takie parasole mogą przydać się też w upalne dni chroniąc hostessy przed nadmiernym słońcem.

Klasa i styl

Mimo tego, że jest lato, a hostessy to zazwyczaj piękne, zgrabne dziewczyny, to zadbajmy o to, by stroje były stosowne do sytuacji i nie naruszały godności pracujących dla firmy dziewczyn. Ubranie hostess w zbyt obcisłe, krótkie stroje może być odebrane jako wulgarne i niesmaczne, a to nie przyniesie naszej firmie pozytywnego wrażenia. Istnieje niewiele imprez, na których toleruje się nawet bardzo odważne i seksowne stroje. Aby się wyróżnić lepiej postawić na oryginalne fasony, kolory i całe stylizacje hostess.